Rodičia nájdu kompletné informácie na stránke pediatrov


Izolácia a karanténa_grafy_final


Gmail – COVID automat – praktické informácie


Dobrý deň.

Aj v najbližších dňoch budú mať všetci záujemcovia o očkovanie možnosť dať sa zaočkovať bez predchádzajúcej registrácie. Očkovanie pre deti vo veku od 12 do 18 rokov bude možné v každom kraji a jednodávkovou vakcínou Janssen sa bude očkovať v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Rožňave, Košiciach aj v Spišskej Novej Vsi. Záujemcom stačí mať so sebou občiansky preukaz a preukaz poistenca.

Očkovanie bez registrácie je možné vo všetkých ôsmich krajoch. Vakcínou AstraZeneca sa bude očkovať v Banskej Bystrici, Janssenom v piatich krajoch a vakcíny Pfizer a Moderna sú pripravené pre záujemcov v každom kraji.  

Počas víkendu sa mladí záujemcovia o očkovanie, vo veku od 12 do 18 rokov, môžu dať zaočkovať v Košiciach a v Bratislave, vo všetkých ostatných miestach sú vakcinačné centrá otvorené počas pracovného týždňa

Kompletný zoznam miest a časov, kedy môže verejnosť využiť očkovanie bez registrácie, nájdete tu:

https://www.health.gov.sk/?Ockovanie-bez-registracie

Pokračuje očkovanie v ambulanciách a do obcí smerujú aj výjazdové očkovacie tímy. Očkovanie je najúčinnejším nástrojom proti ochoreniu Covid-19 a štát ho každému záujemcovi poskytuje bezplatne.

Zároveň vám v súvislosti so zmenou rozdelenia okresov od pondelka 6. septembra 2021 dávame do pozornosti webovú aplikáciu www.automat.gov.sk, prostredníctvom ktorej sú pre ľudí v prehľadnej forme k dispozícii aktuálne platné opatrenia v jednotlivých okresoch.

Ďakujeme.


Oznam-testovanie


 

Oznam – antigénové testovanie COVID 19

——————————————————————————————————————————

Dňa 16. 11. 2020 Hasičský a záchranný zbor SR v spolupráci s Okresným úradom Sobrance a Mestským úradom Sobrance zriadili odberové miesto na testovanie antigénovými testami pre okres Sobrance.

V odberovom mieste sa občania okresu môžu bezplatne otestovať.

Odberové miesto sa nachádza v Dome kultúry, na ulici Námestie slobody 1 v Sobranciach.

Prevádzka odberového miesta je od 12:00 hod. do 20:00 hod. každý pracovný deň, vrátane soboty, v nedeľu je odberové miesto zatvorené.

———————————————————————————————————-

OZNAM TÝKAJÚCI SA TESTOVANIA NA COVID – 19 2.KOLO

OZNAM TÝKAJÚCI SA TESTOVANIA NA COVID[142418]

Oznámenie o mieste a čase testovania na COVID 19

Reg. úrad verj. zravotníctva-Výzva na spoluprácu na ochranu zdr